Telefon: +48 514 999 552
Email: biuro@mindbodyjoy.pl

Dlaczego Robimy To Co Robimy

Bo wierzymy, że każda Kobieta zasługuje na Miłość, Radość i Spełnienie

Tobie też się uda dokonać pozytywnej zmiany, jeżeli weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie. Same przeszłyśmy tą trudną drogę, a teraz dzięki naszemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy terapeutycznej oraz wielu narzędziom, technikom i metodom pracy, które na co dzień wykorzystujemy, możemy Ci skutecznie pomóc w odkryciu Siebie na nowo, dotarciu do swojej wewnętrznej mocy i realizacji upragnionych marzeń i celów. Specjalizujemy się w pracy z głęboką zmianą i integracji wewnętrznej pracując z umysłem świadomym i podświadomym.

Dla kogo...

Zdecydowana większość Kobiet, z którymi pracujemy na naszych autorskich warsztatach oraz sesjach indywidualnych poruszających tematykę zdrowia, psychologii i rozwoju świadomości, trafia do nas dlatego, że:

Jeżeli też tak masz, to jesteś we właściwym miejscu!

Co zyskasz, dzięki nam...

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.

Jak pracujemy

Towarzyszymy Kobietom w procesie zmiany i rozwoju w najpiękniejszej podróży do Wnętrza Siebie, do Swojego prawdziwego, naturalnego, potężnego Ja, wykorzystując całkiem spory pakiet metod i narzędzi, które zebrałyśmy w trakcie naszego wieloletniego  osobistego doświadczenia popartego wiedzą i praktyką. 

Coaching

Life coaching to proces wspierania w realizacji Twoich celów życiowych i motywacji do działania. Pomoże ci w relacjach i związkach, kontrolowaniu emocji i stresie, w perfekcjonizmie, w asertywności i poczuciu własnej wartości oraz zarządzaniu własnym czasem.

Recall Healing
Totalna Biologia

Wyjaśnia biologiczne i emocjonalne przyczyny chorób i zachowań. Zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją. Zdrowienie następuje przez uświadomienie głęboko ukrytych emocji i przekonań.

Theta Healing

Metoda uzdrawiania z wykorzystaniem fal mózgowych Theta. Osoba doświadcza głębokich pozytywnych zmian, ponieważ uwalnia głęboko zakorzenione lęki, negatywne przekonania i uczucia, ukryte w podświadomości, a w ich miejsce wprowadza pozytywne, wspomagające.

Techniki Uwalniania
D. Hawkinsa

Prowadzą do pozbycia się wewnętrznego napięcia i uwolnienia ciężaru trudnych emocji, dzięki czemu można odczuć natychmiastową ulgę i lekkość oraz poczucie wolności i szczęścia.

Neurolingwistyczne Programowanie

Zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z własnym umysłem nastawionych na zmienianie wzorców postrzegania i myślenia na bardziej satysfakcjonujące i wspierające.

Access Counsciousness
& Facelift

Zabieg energetyczny, którego celem jest zdjęcie istniejących w przekonaniach i emocjach blokad ograniczających osiągnięcie sukcesów i finansowej obfitości (Access Bars). Access Facelift to niesamowity proces na ciało, który w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość i piękno zasilając ciało odżywczą energią.

Masaże Energetyczne
i Czakroterapia

Działają na poziomie ciała, umysłu i ducha odtruwając i oczyszczając organizm, regulując system hormonalny, wzmacniając odporność, usuwając blokady, uwalniając od codziennego stresu, dając spokój i ukojenie.

Gimnastyka Słowiańska

Gimnastyka słowiańska to nauka szacunku dla ciała i słuchania jego potrzeb. To zestaw z 27 ćwiczeń, które wzmacniają mięśnie, uelastyczniają kręgosłup, łagodzą napięcia i bóle w ciele. Regularne ich wykonywanie to najlepszy sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii.
Opinie

Co mówią o nas nasi Klienci

5/5
Miałam zaszczyt brać udział w warsztatach dziewczyn, które profesjonalnie przekazywały swoja zdobytą wiedzę. Po każdych zajęciach moje życie zmieniało sie na lepsze. Bardzo cieszę sie, że są takie osoby, które z chęcią i pasją chcą dzielić się swoją cenną wiedzą. Jestem pewna, że takie warsztaty pomagają w trudnych momentach życia. Wiedza przekazywana jest w prosty i zrozumiały sposób. Madzia, Agatka, czekam na następne zajęcia.
female-portrait-nature-pretty-woman-plays-with-dandelion-stand-min
Ewelina Mydlarz

PRZEDSIĘBIORCA

5/5
To nie przypadek a dar, za który jestem wdzięczna losowi, że mogłam spotkać Magdę i Agatę. To sympatyczne i miłe osoby, od których można poczuć spokój i akceptację. Magdy pomoc sprawiła, że sie zmieniłam. Odkrywam to każdego dnia, kiedy widzę swoje reakcje i zachowania w codziennym życiu, w pracy i w domu. Patrzę na ludzi sercem z wielką pokorą, szacunkiem i akceptacją. Każde spotkanie to wspaniała podróż, która pozwala uwolnić się od różnych blokad i problemów. Z całego serca polecam prace z dziewczynami.
IMG_20220308_235949
Aneta Futyma

URZĘDNIK

Zapraszamy

Warsztaty

Stacjonarne

Konsultacje i Sesje Coachingowe

Stacjonarne i online

Terapie Holistyczne

Stacjonarne i online

Podaj swój adres email a my wyślemy Ci ebooka