Telefon: +48 514 999 552
Email: biuro@mindbodyjoy.pl
Poznaj nas lepiej

O nas

Cześć, jesteśmy
Magda i Agata

Pracujemy przede wszystkim z Kobietami, wspieramy w życiu osobistym i zawodowym, towarzyszymy w procesie zmiany i rozwoju, wspieramy w budowaniu pewności siebie i odwagi, towarzyszymy w podejmowaniu odważnych wyzwań, ale bez presji i w zgodzie ze sobą.

Zadajemy pytania, uważnie słuchamy i świadomie budujemy zaufanie, by w bezpiecznej przestrzeni zachęcić do refleksji i samopoznania. Zatrzymujemy Kobiety na chwilę, na moment, po to, by odważnie ruszyły z miejsca i szły samodzielnie, świadomie i odpowiedzialnie.

W naszej pracy zawsze chodzi o szczere i prawdziwe wyrażenie siebie, o odwagę i autentyczność, aby stanąć w Prawdzie oraz o szacunek dla siebie i innych. 

W czym możemy Tobie towarzyszyć

Ta odpowiedź zależy od Ciebie, gdyż nie ma dwóch identycznych klientek, by wyznaczyć sztywne ramy współpracy. Wsparcie, które możemy zaproponować to proces i wspólne poszukiwanie refleksji oraz inspiracji do wychodzenia ze strefy zastygłych nawyków i lęków.

Lata doświadczeń pozwoliły nam opracować model pracy rozwojowej, warsztatowej, indywidualnej i grupowej, który w pełni otworzy Cię na podążanie za wewnętrznym głosem Twojej Intuicji i nawiązaniem relacji z samą Sobą.

Będziemy Ci towarzyszyć w najpiękniejszej podróży, aby odkryć Siebie na nowo, dotrzeć do wewnętrznej Mocy i zrealizować upragnione cele i marzenia.

O nas

Jesteśmy duetem, który połączyła autentyczna chęć wspierania i towarzyszenia Kobietom w drodze do spełnionego życia. Każda z nas ma swoją własną historię, która stała się początkiem osobistej drogi przemiany w dążeniu do zdrowia i odkrywania Wewnętrznej Mocy. Pracując przez wiele lat w sektorze edukacji jako nauczyciele, pedagodzy, life coache, trenerki umysłu, a następnie poszerzając swój pakiet o biomasaże i terapie holistyczne, poznałyśmy większość barw ludzkich emocji oraz ich wpływu na ciało w ujęciu psychosomatyki i somatopsychologii.

Poznałyśmy szeroki wachlarz niewspierających przekonań i ograniczeń, które potrafi stworzyć EGO w iluzji oddzielenia od dobrostanu wszelkiej obfitości.

Wszystko to jest częścią naszego osobistego doświadczenia. Dzięki naszym wielu latom doświadczeń i wytężonej nauki oraz wielu godzinom pracy warsztatowej i terapeutycznej, będąc w roli zarówno ucznia jak i nauczyciela, możemy śmiało powiedzieć, że wiemy jak pracować z tym, co dla człowieka niewspierające i jak odkrywać, przywracać i wprowadzać do życia spokój, harmonię oraz poczucie Osobistej Mocy do codziennego dnia.

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży przez zaułki Umysłu, tajniki dobrostanu Ciała i sekrety Ducha, abyś mogła zmienić swoje życie na lepsze. Wierzymy, że nasza wiedza, umiejętności, a także osobiste doświadczenia to najlepszy dla Ciebie podręcznik oraz drogowskaz prowadzący w kierunku Radosnego i Spełnionego życia, niezależnie od wieku.

Kim jeszcze jesteśmy

Magdalena Drapich

Certyfikowany terapeuta Theta Healing, life coach, praktyk NLP, konsultant Totalnej Biologii/Recall Healing oraz dyplomowany biomasażysta z wieloletnim stażem. Moja autorska metoda czakroterapii, w połączeniu z masażem indiańskim i tybetańskim daje natychmiastowe efekty, uwalniając od traum zapisanych w ciele, przywracając spokój i pełną harmonię oraz naturalny przepływ energii w całym organiźmie. Pomagam ludziom odkryć przyczyny niepowodzeń, dotrzeć do ukrytych konfliktów, wewnętrznych blokad, negatywnych przekonań kluczowych i znaleźć drogę do pełni siebie. Podczas swojej wieloletniej pracy pomagam skutecznie rozwiązać różne problemy stosując i łącząc wiele metod, które dobieram indywidualnie w zależności od potrzeb i sytuacji klienta.

Agata Rosowska

Life coach, praktyk NLP, trener umysłu z wieloletnim stażem, nauczyciel akademicki. Wspieram Kobiety w ich osobistej przemianie. W swojej pracy wykorzystuję dodatkowo terapie naturalne, takie jak Totalna Biologia i masaż Access Counsciousness, które służą uwalnianiu mentalnych programów. Dzięki łączeniu różnych narzędzi i metod pracy skutecznie pomagam Kobietom odkryć lub odzyskać ich wewnętrzną Moc i świadomy wpływ na własne życie.

Podaj swój adres email a my wyślemy Ci ebooka