Telefon: +48 514 999 552
Email: biuro@mindbodyjoy.pl
Zdobądź energię do działania

Terapie holistyczne

Co powinnaś wiedzieć?

Specjalizujemy się w pracy z głęboką zmianą i integracji wewnętrznej pracując z umysłem świadomym i podświadomym wykorzystując szeroki pakiet metod i narzędzi przy wsparciu terapii naturalnych i biomasaży.

Magdalena Drapich
coach, terapeutka holistyczna

W szczególności pracuję z osobami, które mają:

  • trudności w osiągnięciu sukcesu osobistego
  • problemy w związku partnerskim
  • kobiece problemy zdrowotne
  • trudności w relacji z innymi
 

Podczas swojej wieloletniej pracy pomagam skutecznie rozwiązać różne problemy stosując i łącząc wiele metod, które dobieram indywidualnie w zależności od potrzeb i sytuacji klienta.

Wykorzystuję i łączę między innymi: Theta Healing, czakroterapię, masaże energetyczne, Recall Healing (Totalna Biologia), Neurolingwistyczne Programowanie, Access Counsciousness, Gimnastyka Słowaińska, techniki uwalniania emocji wg D. Hawkinsa i B. Nelsona

Agata Rosowska
coach, trenerka umysłu

Pomagam ludziom odkryć przyczyny niepowodzeń, dotrzeć do ukrytych konfliktów i znaleźć drogę do pełni siebie.

W szczególności pracuję z osobami, które mają problemy z:

  • obniżonym poczuciem własnej wartości
  • blokadami mentalnymi
  • kobiecymi problemami zdrowotnymi
  • nieujarzmionymi emocjami
 

Podczas swojej pracy skutecznie pomagam rozwiązać również wiele innych problemów, dlatego zapraszam, jeśli poczujesz potrzebę.

W swojej pracy łączę między innymi narzędzia pracy mentalnej, Neurolingwistyczne Programowanie, Recall Healing, Access Counsciousness, techniki uwalniania emocji wg D. Hawkinsa i B. Nelsona

Recall Healing
Totalna Biologia

Wyjaśnia biologiczne i emocjonalne przyczyny chorób i zachowań. Zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją. Zdrowienie następuje przez uświadomienie głęboko ukrytych emocji i przekonań.

Theta Healing

Metoda uzdrawiania z wykorzystaniem fal mózgowych Theta. Osoba doświadcza głębokich pozytywnych zmian, ponieważ uwalnia głęboko zakorzenione lęki, negatywne przekonania i uczucia, ukryte w podświadomości, a w ich miejsce wprowadza pozytywne, wspomagające.

Techniki Uwalniania
D. Hawkinsa

Prowadzą do pozbycia się wewnętrznego napięcia i uwolnienia ciężaru trudnych emocji, dzięki czemu można odczuć natychmiastową ulgę i lekkość oraz poczucie wolności i szczęścia.

Kod Emocji
wg B. Nelsona

Genialna metoda diagnozowania i uwalniania zablokowanych emocji. Daje nadzwyczajne natychmiastowe rezultaty w postaci ustąpienia bólu w ciele i odczuwalnej poprawy samopoczucia psychicznego i fizycznego.

Neurolingwistyczne Programowanie

Zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z własnym umysłem nastawionych na zmienianie wzorców postrzegania i myślenia na bardziej satysfakcjonujące i wspierające.

Access Counsciousness (Facelift & Bars)

Zabieg energetyczny, którego celem jest zdjęcie istniejących w przekonaniach i emocjach blokad ograniczających osiągnięcie sukcesów i finansowej obfitości (Access Bars). Access Facelift to niesamowity proces na ciało, który w całkowicie naturalny sposób przywraca witalność, młodość i piękno zasilając ciało odżywczą energią.

Masaże Energetyczne

Działają na poziomie ciała, umysłu i ducha odtruwając i oczyszczając organizm, regulując system hormonalny, wzmacniając odporność, usuwając blokady, uwalniając od codziennego stresu, dając spokój i ukojenie.

Czakroterapia 

Ma za zadanie znalezienie blokad, oczyszczanie i harmonizowanie centrów energetycznych (czakr) celem umożliwienia prawidłowej gospodarki energetycznej organizmu.  Energia, którą uwolnimy sprawi, że szybko zaczniemy wracać do zdrowia.

Co zyskasz

8-4-min

Oferta

Zapisz się na darmową konsultację online:

Podaj swój adres email a my wyślemy Ci ebooka