Telefon: +48 514 999 552
Email: biuro@mindbodyjoy.pl
Zdobądź energię do działania

Sesje coachingowe

appointment-psychologist-min

Jak to wygląda?

Zanim rozpoczniemy współpracę zapraszamy na pierwszą bezpłatną, niezobowiązującą, 30-minutową konsultację, na której zdiagnozujemy Twoje potrzeby i ustalimy konkretny plan działania. 

Kolejne spersonalizowane sesje coachingowe skupiają się na osiągnięciu przez klientkę trwałej zmiany. Klientki biorące udział w serii sesji coachingowych doświadczą procesu skupionego na konkretnej sytuacji, która je dotyczy, indywidualnego wsparcia na drodze do celu oraz będą mogły lepiej przyjrzeć się swoim ograniczeniom. 

Uczestniczka procesu coachingowego ma do wykonania „prace domowe” czyli specjalnie dla niej przygotowane zadania służące uświadomieniu pewnych zjawisk, nawyków, zachowań czy przekonań lub wdrożeniu nowych zachowań czy doskonaleniu pewnych umiejętności.

Struktura procesu coachingowego

5 kroków do Pozytywnej Zmiany

To proces bardzo indywidualny, bo zabieramy Cię w podróż, w której odkrywasz swoją prawdziwą naturę. Towarzyszymy Ci cały czas, ale to Ty trzymasz ster. To Ty kierujesz. To Ty zwalniasz i dodajesz gazu. Czasami zatrzymamy się na chwilę, by potem ruszyć z większą mocą. Jesteśmy po to, żeby zadawać Ci odpowiednie pytania i wspierać w tej podróży. Chcemy,
żebyś dotknęła czegoś ważnego i poczuła wewnętrzną moc, dzięki której dokonasz Pozytywnej Zmiany.

magdaIMG_20220223_14711-min
AgataIMG_20220223_005209-min
Etap pierwszy

Podjęcie decyzji na „Tak, chcę”.

Tutaj podejmujesz decyzję, że bierzesz odpowiedzialność za swój proces zmiany i jego rezultaty. Choć to trudny etap, jest niezbędny do postawienia pierwszego kroku w procesie zmiany. Zdajemy sobie sprawę, że każdy w swoim życiu przeżył moment wahania czy wątpliwości, za którym stoi lęk przed pytaniem: jak będzie wyglądać moje życie po zmianie. Jest to zupełnie naturalne, a w każdej chwili twojego procesu masz w nas wsparcie.

Etap drugi

Identyfikacja problemu

 

W tym etapie ustalamy źródło Twojego problemu, analizujemy skąd się wziął i na czym tak naprawdę polega. Mając to uświadomienie przechodzimy do etapu 3.

Etap czwarty

Budowanie nowego spojrzenia na siebie

Po identyfikacji i uwolnieniu dotychczasowych ograniczeń przychodzi czas na budowanie nowego obrazu samego siebie, nowych potencjałów i świadomości swoich mocnych stron, by z sukcesem kształtować swoje nowe wymarzone życie.

Etap trzeci

Uwalnianie przyczyn problemu

Praca z wewnętrznymi schematami, które są źródłem problemu. To czas refleksji i wielu ważnych pytań. To moment nazwania i zrozumienia natury działających w Tobie mechanizmów, byś od tego momentu mogła się skutecznie od nich uwalniać.

Etap piąty

Tworzenie zasobów do życia w nowej jakości

Tutaj stawiamy konkretne cele i tworzymy plan, żebyś wiedziała krok po kroku, co i kiedy dokładnie zrobić. Na tym etapie odważnie idziesz w świat. Samodzielnie ruszasz w swoją nową podróż. Działasz. Urzeczywistniasz. Żyjesz nowym życiem.

Dla kogo

8-4-min
Zgłoś się do nas jeśli
O nas

Z kim będziesz pracować?

Magdalena Z. Drapich

Coach i terapeutka holistyczna

Agata Rosowska

Coach i trener umysłu

Oferta

Zapisz się na darmową konsultację online:

Podaj swój adres email a my wyślemy Ci ebooka